0%

Alarm & Gözlem İstasyonu Hizmetleri

Alarm Sistemleri; hırsızlık ve haneye tecavüz, yangın, gaz kaçağı, su baskını, acil sağlık ve panik durumlarına karşı koruma sağlayan elektronik güvenlik sistemleridir.

Alarm & Gözlem İstasyonu Hizmetleri

Evinizi korumak için en iyi yaklaşım hakkında tavsiye aldığınız her nereye bakarsanız bakın, en iyi korumanın fiziksel güvenliğin makul derecede sağlam olmasını sağlamak olduğunu göreceksiniz.

Tam koruma amaçlı kurulan alarm sistemleri; evin müstakil veya daire olması, bağımsız veya bir yaşam alanı içerisinde bulunması seçeneklerine; mekanın fiziksel özellikleri ve içinde yaşayanların yaşam tarzlarına bağlı olarak basit ve tam koruma içerecek şekilde dizayn edilirler.

Bu sistemin entegrasyonunda her türlü ihtiyaca ve çözüme uygun, değişik tasarım ve büyüklükteki projeleri müşteri tarafından talep edilen işletme senaryosuna, firmamız tarafından tespit edilen risk analizine göre tasarlamakta, hazırladığı optimum cihaz konfigürasyonunu anahtar teslim çözümlerle uygulamaktadır.

İntermega Alarm & Gözlem İstasyonu Hizmetleri bu ve bunun gibi pek çok ihtiyacınızı karşılamak üzere kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren abonelerine 7 gün/24 saat kesintisiz alarm izleme hizmeti vermeye devam etmektedir.